.

.

CRESTGOLF Голф Подароци Пен Носителот со 3 Пенкала Торба Носителот на Голф Украси Биро Подароци,Голф Сувенири Новина Подарок

CRESTGOLF Голф Подароци Пен Носителот со 3 Пенкала Торба Носителот на Голф Украси Биро Подароци,Голф Сувенири Новина Подарок

DEN 527.52
DEN 480.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


CRESTGOLF Голф Подароци Пен Носителот со 3 Пенкала Торба Носителот на Голф Украси Биро Подароци,Голф Сувенири Новина Подарок
Материјал : Цинк легура и стп кожа Боја : црвено, бело, зелено, бела,сина, бела,жолта бела,кафена и бела,црна, бела,sliver црна. Големина : 13*21*20cm тип : голф количка облик дизајн голф пен носителот и три голф клуб облик дизајн ballpoints Пакет : 1pcs во шарени кутија отколку во тетрапак
>Оваа точка доаѓа со engravable ознака која може да се врежани со до 3 букви >совршен подарок за посветен играч на голф. >Три различни клубови за избори - еден пенкало доаѓаат со црвено мастило, еден е сино мастило, а другиот е црно мастило. оваа мини голф количка пен носителот прави совршен пенкало или молив првенство за вашето биро. >Голф торба има две мали zippered складирање области, како и работа гумени тркала и moveable голф количка се справи.

Кон својствата

Бренд Име:
CRESTGOLF
Изведени Серија:
Голф Материјали
Тип:
Голф Пен Носителот

Најдобри предлози во категоријата