.

.

CRESTGOLF Голф Пенкала со Голф Торба Носителот,Новина Подароци со 3 Парчиња Алуминиумска Пенкало Голф Торба Молив Носителот на Голф Сувенири Подароци

CRESTGOLF Голф Пенкала со Голф Торба Носителот,Новина Подароци со 3 Парчиња Алуминиумска Пенкало Голф Торба Молив Носителот

DEN 575.52
DEN 524.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


CRESTGOLF Голф Пенкала со Голф Торба Носителот,Новина Подароци со 3 Парчиња Алуминиумска Пенкало Голф Торба Молив Носителот на Голф Сувенири Подароци
Материјал : Цинк легура и стп кожа,основата е plactic truf.
Боја : црвено, бело, зелено, бела, сина, бела, жолта бела, кафена и бела, црна, бела, sliver црна.
Големина : 13*21*20cm
тип : голф количка облик дизајн голф пен носителот и три голф клуб облик дизајн ballpoints
Пакет : 1pcs во шарени кутија отколку во тетрапак
>Оваа точка доаѓа со engravable ознака која може да се врежани со до 3 букви >совршен подарок за посветен играч на голф. >Три различни клубови за избори - еден пенкало доаѓаат со црвено мастило, еден е сино мастило, а другиот е црно мастило. оваа мини голф количка пен носителот прави совршен пенкало или молив првенство за вашето биро. >Голф торба има две мали zippered складирање области, како и работа гумени тркала и moveable голф количка се справи.

Кон својствата

Бренд Име:
CRESTGOLF
Изведени Серија:
Голф Материјали
Тип:
Голф Пен Носителот

Најдобри предлози во категоријата