.

.

Relefree Корисни Голф Падина Ставање Ниво Читање Топката маркер Шапка Клип Отворено Спортски Шарени Корисни Висок квалитет

Relefree Корисни Голф Падина Ставање Ниво Читање Топката маркер Шапка Клип Отворено Спортски Шарени Корисни Висок квалитет

DEN 95.04
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Мерки наклонот на зелена
Обезбедува точни читање на оптички илузии
Погодно да клип на вашиот стакло гребенот
Магнетни шапка клип е вклучен
Вграден-во балон ниво на маркер покажува дека падина & приклонуваат на зелена за да им помогне со вашиот прочитате.
Шапка клип е направен од јасно тешко акрил и ќе не ' рѓа.
(1)место за напредок во предниот дел на топката да ја прочитате приклонуваат
(2)место маркер 6"-9" од дупка за да го прочитате приклонуваат
(3) ова ќе ви даде идеја на пауза
Боја : Случајни испорака(ние не нудиме боја на избор,ви благодариме за да разберат!)
Пакет се вклучени :
1 x ниво маркер
1 x шапка клип

Кон својствата

Бренд Име:
relefree
Број На Модел На:
45376
Изведени Серија:
Читање Топката маркер
Тип:
клипот

Најдобри предлози во категоријата