.

.

Моден СТП Кожа 900x450mm Голем Гејмерски Глушец Подлога за Dota 2 Diablo 3 LOL CSGO Глувчето Мат Mousepad за Биро Мат Mouse Pad Гејмер

Моден СТП Кожа 900x450mm Голем Гејмерски Глушец Подлога за Dota 2 Diablo 3 LOL CSGO Глувчето Мат Mousepad за Биро Мат Mouse

DEN 1804.80
DEN 1245.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден СТП Кожа 900x450mm Голем Гејмерски Глушец Подлога за Dota 2 Diablo 3 LOL CSGO Глувчето Мат Mousepad за Биро Мат Mouse Pad Гејмер 100% сосема нов и висок квалитет. Го штити еден широк простор на вашето биро од гребнатини и spills Удобно одмор површината за вашите раце додека пишување, пишување или со користење на глувчето Пакет, Вклучувајќи : 1 компјутер глувчето за подлога
Ние accpet методите на плаќање предвидено од страна на Aliexpress Зачувам како што е подолу
1 : Сите iterms ќе се испрати во 1-3 работни дена по receiveing вашата целосна исплата,ве молиме да се внимава на lattest следење
2 : Ние ќе брод iterm преку Кина пост,E-пакети,и др.Ако имате било какви посебни барања од вас,pls дозволете ни да знаете однапред и ние ќе прилагодете ги поврзаните shippment полнење.
3 : Ние сме во состојба да ја контролира било обичај задоцнување или данок,и вие ќе бидете одговорни за било какви давачки или прилагодено на полначот.
4 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со traiff слободни,ние прогласи тоа со пониска вредност и напишете "подарок".Правни основи оставите порака ако ви треба Inviice.
5 : Ако не можете да ги пратите пакет или пак не ги добивате пакет за долго време,ве молиме оставете порака за нас во прв пат,ние ќе ви помогнеме да ги пратите и совети на ажурирање на вести за вас,pls не се отвори спорот.Многу благодарам!
Ако ви се допаѓа на нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда postive повратни информации .Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации и отворање на спорот,ние би сакале да работиме заедно со вас како е можно поскоро да го решат секој спор.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Материјал:
кожа
Големина:
L
Број На Модел На:
AUG082501
Бренд Име:
Kumuge
Производи Статус:
Акции
Големина:
90x45cm
Материјал:
СТП Кожа
Стил:
Супер големи за игра
Карактеристики:
Точни трајни удобно висок квалитет
Клучни зборови:
Игра Mouse pad/Mouse pad/mousepad/gaming mouse pad
клучни зборови 2:
Глувчето мат/глувчето мат игри на среќа/подлога глувчето/
Дебелина:
2mm
боја:
Црна,Црвена,Сина,Небо Сина,Бела,Кафеава,Беж,Сива
Трговија на големо:
Поддршка
Намалувањето На Превозот:
Yes

Најдобри предлози во категоријата