.

.

2017 нова верзија Јапонски аниме 3d mouse pad wristbands Цртан филм Креативни секси mouse pad Градите убавина mouse pad Бесплатен Превозот

2017 нова верзија Јапонски аниме 3d mouse pad wristbands Цртан филм Креативни секси mouse pad Градите убавина mouse pad Бесплатен

DEN 715.20
DEN 658.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Глувчето на дното на материјалот е стп, тоа се отвора има фабрика со благ мирис на гума, и запечатување на opp вреќа, тешко е да се избегнат некои мирис кога само отвори Вентилирани место сува ќе биде многу подобро.
Материјал : силика гел Забелешка : ве молиме изберете дизајн, ако не ви се допаѓа овие дизајн, продавница постојат и други модели.
Mouse pad ширина големина : 260 * 210*32 (mm)
За Превозот :
1. Брод од страна на Кина Пост . обично се потребни околу 25-60 работни дена .
2. Ние брод на светот, освен APO/FPO адреси. Сите предмети ќе се организира превозот во рок од еден работен ден по плаќање избришани.
3. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга,под нормални околности, .Во повеќето случаи, international shipping зема околу 10-25 работни дена(речиси 1month). Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Посебна Забелешка :
Може да има некои боја разликите помеѓу реалниот објект и слика, се должи на светлина и на екранот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
За Returens :
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 14 дена по приемот.Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail/Trade Manager. Одговор во рок од 24hours(Работно време од понеделник до недела).
Повратни информации :
Бидејќи вашиот feed врати е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти p o s i tive feed врати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Јас?ќе ја напушти p o s itive feed врати за вас, премногу. И, ако не се задоволи со објектот кога ќе ја добијат, тогаш pls не?т грижете се, ќе можете pls контакт со мене пред да замине feed врати, и јас?ќе ви даде Задоволителни решенија.
Ви благодариме За гледање!

Кон својствата

Производи Статус:
Акции
Стил:
со ременче за на Одмор
Бренд Име:
BaiTang
Материјал:
силикон
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Нови
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата