.

.

Електричен Генератор Моторни Енергија Ветерна Турбина Моќ Мини Деца да ДОВЕДЕ Образование AC DC Во Парк M10 dropship

Електричен Генератор Моторни Енергија Ветерна Турбина Моќ Мини Деца да ДОВЕДЕ Образование AC DC Во Парк M10 dropship

DEN 266.40
DEN 227.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Пластични + метал Боја : Видете слики Батерија управувана електричен мотор произведува струење на власт ветер управувано генератор, кој пак сили на мали LED. Совршена како инспиративни учење ресурси за мали деца. Големина : Види на сликата Бр Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Електричен Генератор Моторни Енергија Ветерна Турбина Моќ Мини Деца да ДОВЕДЕ Образование AC DC

Кон својствата

Тип:
Правец На Моќ Генератор
Број На Модел На:
Алтернативни Извори На Енергија Генератори

Најдобри предлози во категоријата