.

.

Нови пристигнување жените летен фустан плус големина кратко sleeve o-вратот цртан филм симпатична долго блузи туника лабава жена бохемски фустани vestido

Нови пристигнување жените летен фустан плус големина кратко sleeve o-вратот цртан филм симпатична долго блузи туника лабава

DEN 431.04
DEN 409.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Повеќе За Производот
Почитувани купувачот,
Добредојдовте на нашата продавница!
Бесплатни големина=Една големина
Фустан со појас, се вклопуваат биста подолу 110cm
Среќен шопинг!
Големина На Табелата
Модел Шоу
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.
Поради светла интензитет и други технички фактори, постојат и можеби малку разлика помеѓу слики и производи.pls разбере!!!
Предлог :
Ø Pls употреба Шопинг Количка да се направи мешани цел.
Плаќања :
Ø да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, Moneybooker, ТТ и Qiwi Паричник. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
International Shipping :
Ø Ние брод вашата Aliexpress плаќање адреса САМО. Ве молиме потврдете го тоа пред да ја плаќаат
Ø Сите нарачки ќе брод во рок од 3-7 работни дена по плаќање
Ø Нашиот бесплатен превозот вклучени Кина пост воздух mail. Тоа се приближно 12-30days. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).други земји во 20-60days. Да Бразил потребите на околу 50-100days.
Ø За големи или итни налози, pls изберете EMS/DHL/UPS/Федекс/ТНТ Експрес за побрза испорака, превозот цената емисии на дијалогот за избор на количката страница, или контактирајте со нас за повеќе превозот информации.
Ø Нашите превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ø Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Ние се обидуваме се потрудиме да бидете сигурни дека ќе ја прими стоката побрзо, но превозот времето е зависи од поштата или Изразат компанија, па pls бидете трпеливи со превозот.
Наплата И Враќање :
Ø Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие брод надвор.
Ø Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена во оригиналната форма за замена или пари назад. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена.
Ø ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ø Ако сте примиле Неисправни или Погрешна Предмети, pls контакт со слики, откако ќе се идентификува, ние ќе ви испрати точниот предмети за слободни.
Повратни информации :
Ø Репутација е сè! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ø Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Полиестер,Памук
Силуета:
Директно
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
326
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цртан филм
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Природни
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата