.

.

BACHASH Жените Секојдневен Контраст Боја Блокови Chiffon Целосна Ракави Shift Туника Фустан Пролет Нови За Жените Девојка Мини Фустан Есен

BACHASH Жените Секојдневен Контраст Боја Блокови Chiffon Целосна Ракави Shift Туника Фустан Пролет Нови За Жените Девојка Мини

DEN 448.80
DEN 382.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оваа големина на руската Федерација 38-44
откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите. 1 Големина на Табелата, големина на Крстот Рамо(cm) Градите Ширина(см) Половината Width(cm) Должина на Ракав(cm) должина на Здолниште(cm) Бесплатно 37 80-100 / 53 74 *Овие листи се за повикување само. Одговара може да се разликуваат во зависност од конструкцијата, материјали и производство

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
BACHASH
Сезоната:
Лето
Материјал:
СТП,Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
7845645
Шаблон Тип:
Шарени
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Стил:
Повик
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри предлози во категоријата