.

.

Жените Сина Шарени Фустан Исклучување Рамо Половина Ракав Корселе 2018 Лето Секси Партија Мини Фустани Плус Големина Vestido Плажа Облечи

Жените Сина Шарени Фустан Исклучување Рамо Половина Ракав Корселе 2018 Лето Секси Партија Мини Фустани Плус Големина Vestido

DEN 407.52
DEN 306.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


12872 НОВ ЛЕТЕН ФУСТАН
1.Големината систем на различни брендови е различен.
2.Ве молиме погледнете го подолу детали големина информации пред цел. Ви благодариме!
3.Мерење разлика од 1-3cm,1 cm=0.39 инчен Tag/Големина S M L XL 2 XL 3 XL Cm/Инчен Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен Должина 80 31.2 81 31.59 82 31.98 83 32.37 84 32.76 85 33.15 Биста 80 31.2 84 32.76 88 34.32 92 35.88 96 37.44 100 39 Bust Relaxed 94 36.66 98 38.22 102 39.78 106 41.34 110
42.9 114 44.46 Ракав 38 14.82 39 15.21 40 15.6 41 15.99 42 16.38 43 16.77 Половината Опуштена 98 38.22 102 39.78 106 41.34 110 42.9 114 44.46 118 46.02
КАКО ДА се КУПАТ За Плаќање
Превозот Терминот Земја Брза Испорака Време го Оценувате работни Дена 7-10 10-15 15-30 30-40 >45 >60 САД epacket Испорака го Оценувате 18.2% 61.1% 17.5% 3.2% Целосна Наплата Целосна Наплата Европа
1.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
2.Ali Express Стандард Превозот 6.2% 30.1% 57.5% 6.2% Целосна Наплата Целосна Наплата Русија 6.2% 30.1% 57.5% 4.2% 2% Зимски лошите временски услови Израел 6.2% 30.1% 57.5% 4.2% 2% Целосна Наплата Бразил/Чиле 0% 8.9% 45.1% 25.7% 15.2% Југоисточна Азија 18.2% 61.1% 17.5% 3.2% Целосна Наплата Целосна Наплата Други Земји 7.5% 10.2% 43.7% 20.9% 10%
1.Руската Федерација пријател, ве молиме да го пополните на целосно име и презиме, како оваа (Egorova Наталија Nikolaevna)
2.Ние поддршка освен Кина Пост, Fed Ex, DHL, UPS-от, EMS
3.Ние брод парцели на вашиот стандардната адреса на aliexpress,ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред order For крст-широка трговија,
превозот може да малку се одложи понекогаш поради сопствени или други неизвесна причини,ви благодариме за разбирањето.
4.Ако не ја добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор, ви благодарам. Политика на враќање Предизвика Прифати враќање или размена? Како да се докаже? Кои се плати за враќање превозот надомест? Квалитетот Ние прифаќаме враќање, од која било причина! Со испраќање на фотографии Продавачот Погрешен точка Големина не одговара на опис (ве молиме имајте во предвид : 1-3 прирачник за мерење разликата е неизбежна) Изберете погрешен големина/боја ја прифатиме враќање, од која било причина! / Купувачот не одговара(предмети мерење е иста со опис) Мало боја разликата не ги исполнуваат купувачи имагинација ве Молиме Имајте во предвид
1.Предмети треба да бидат вратени во рок од 14 дена по купувачот добива тоа.
2.Ве молиме бидете сигурни дека retuned предмети нема мирис (парфем,чад,итн.).
3.Ако предмети се оштетени ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот,ви Благодарам за вашата соработка !
4.Боја отстапување, онлајн шопинг е неизбежна, секој monitor display бојата е малку поинаква,
Се надевам дека ќе може да се разбере. Контактирајте Со Нас, Ви Благодариме За Вашиот 5 Ѕвезди!!! Објект како што е Опишано Комуникација Превозот Брзина
1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение ,Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
LOSSKY
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Sashes
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Деколте:
Slash вратот
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
D05
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L,XL,2LX,3XL
Боја:
Сина
Стил:
жените се облекува елегантно,жените фустани вечер партија
Име:
жените се облекуваат долг ракав,вечер фустан,фустан девојка,се облекуваат класично

Најдобри предлози во категоријата