.

.

6 Боја на Жените Лето Долг Црн Фустан V Деколте, Одблесокот Ракав Секојдневен Солидна Shift Фустан Плус Големина Бела Макси Фустан Облека Vestido

6 Боја на Жените Лето Долг Црн Фустан V Деколте, Одблесокот Ракав Секојдневен Солидна Shift Фустан Плус Големина Бела Макси

DEN 1498.56
DEN 914.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LmtFP3312
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Материјал:
Spandex,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Doyerl
Сезоната:
Лето
Повод:
Празник, Секојдневно Носење, Партија, Матурска, Плажа
клучни зборови:
Макси Фустан, Лето Долг Фустан, Партија Gown, Одмор Партија Фустани
Стил:
Повик, Модата, Домот, Гроздобер, Секси
Големина:
M, L, XL, 2XL, 3XL
Погоден за:
Жени, Жени, Жени, Девојки

Најдобри предлози во категоријата