.

.

2017 жените африканско лето облечи AFRIPRIDE приватна сопствени половина ракав коленото должина секојдневен облека за жени чиста batik cottonA722579

2017 жените африканско лето облечи AFRIPRIDE приватна сопствени половина ракав коленото должина секојдневен облека за жени чиста

DEN 1670.88
DEN 1571.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
AFRIPRIDE
Број На Модел На:
A722579
Деколте:
Slash вратот
Силуета:
Директно
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Приватна Сопствени:
Yes
Ткаенини:
Восок,Batik
број:
353
Поставата:
No
Материјал:
100%памук
Модел:
A722579

Најдобри предлози во категоријата