.

.

Плус Големина Зима Плетени Bodycon се Облекуваат Секси Партија се Облекуваат 2017 Жените Есен Облечи Долг Ракав Женски Облека Feminina GV1033

Плус Големина Зима Плетени Bodycon се Облекуваат Секси Партија се Облекуваат 2017 Жените Есен Облечи Долг Ракав Женски Облека

DEN 527.52
DEN 501.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Материјал:
плетење Памук,Полиестер,Памук
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Зима
Стил:
Секси & Клуб
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Број На Модел На:
GV1033
Бренд Име:
НАСМЕВКА РИБА
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L

Најдобри предлози во категоријата