.

.

ArtSu Бохемија Плажа, Долги Фустани Лето Бела Чипка Фустан Vestidos Mujer 2017 Жените V Деколте, Макси Фустан Sarafan Boho ASDR20155

ArtSu Бохемија Плажа, Долги Фустани Лето Бела Чипка Фустан Vestidos Mujer 2017 Жените V Деколте, Макси Фустан Sarafan Boho ASDR20155

DEN 2330.88
DEN 1282.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина на Табелата (cm)
S : Биста 84 Должина 112 Рамо 35 Половината 66 Ракав 52
М : Биста 88 Должина 113 Рамо 36 Половината 70 Ракав 53
L : Биста 92 Должина 114 Рамо 37 Половината 74 Ракав 54
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Сите големина е Азија големина, не НИ/Европска големина ,ќе има 1-2 големина помала .
Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2.Оваа облека големина на информации е само за референца само, и може да има и 2-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот .
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
2. Ако не се задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка , Ние гарантираме ние ќе се 100% реши сите проблеми за вас.

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
ArtSu
Материјал:
Полиестер,Spandex,Чипка,Mesh
Стил:
Бохемски
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Boho Плажа Фустан,Летен Фустан,Vestidos Mujer
Пол:
Жените

Најдобри предлози во категоријата