.

.

Еден Засекогаш 2018 Есен Мода Жените се Облекуваат О Вратот Долг Ракав Половината Шупливи Од Крстот Полите Висока Цепнатинки Секси Фустан Vestidos AFF2002

Еден Засекогаш 2018 Есен Мода Жените се Облекуваат О Вратот Долг Ракав Половината Шупливи Од Крстот Полите Висока Цепнатинки

DEN 1718.40
DEN 859.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
AFF2002
Бренд Име:
Еден засекогаш правичност
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Обвиткан
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
боја:
Кафеави / Црни
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL
Сезоната:
пролет, есен
Слика Извор:
Модел вистински шут
Повод:
Улица/Работа
Ткаенини:
Памук+Полиестер
Популарната елементи:
Половината Шупливи Од / Полите Цепнатинки
Стил:
Моден Секси Стил
Ткаенина Stretchability :
Еластичноста

Најдобри предлози во категоријата