.

.

CWLSP Секси Обвивка backless Шпагети облека за жени 2018 Лето Длабоко V деколте, Жените Мини Шупливи надвор фустан Клуб vestidos QZ2609

CWLSP Секси Обвивка backless Шпагети облека за жени 2018 Лето Длабоко V деколте, Жените Мини Шупливи надвор фустан Клуб vestidos

DEN 616.32
DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина Биста Половината Хип CM ВО CM ВО CM ВО С 80 31.20 68 26.52 82 31.98 M 84 32.76 72 28.08 86 33.54 L 88 34.32 76 29.64 90 35.10
Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.
Сите големина е Азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала
Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
cwlsp
Материјал:
Тексас,Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Шупливи Надвор
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
QZ2609
Пол:
Жените
Шема:
Секси& Клуб
Популарната елементи:
вез, шупливи надвор, backless
Сезоната:
Лето
Големина:
S|M|L|XL
Пол:
Женски, Жени

Најдобри предлози во категоријата