.

.

Жените Макси Фустан Лето Секојдневен Chiffon Цветни Печати Бохемски Плажа, Секси Фустани Исклучување Рамо Strapless Долг Фустан LDF700

Жените Макси Фустан Лето Секојдневен Chiffon Цветни Печати Бохемски Плажа, Секси Фустани Исклучување Рамо Strapless Долг Фустан

DEN 672.00
DEN 531.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

SHIBEVERS Жените коса црта Вратот Фустан Лето Секојдневен Chiffon Цветни Печати Бохемски Плажа, Секси Фустани Исклучување Рамо Strapless Фустан L70
Рамо(cm) Биста(cm) Waise Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) S - 81-86 65 113 - М - 88-93 70
113 - L - 95-100 75 115 - XL - 102-107 80 115 - XXL - - - - - - - - - - - - - - - Мерење на разликата од 2-3cm ,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група.
Сите мерења се наведени во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч .
Поради разликата од набљудувачите и осветлување ефект, сликата може да не се одрази 100% вистинската боја на објектот .
Ви благодариме за вашето разбирање

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
SHIBEVER
Силуета:
Асиметрични
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Империја
Стил:
Бохемски
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
лето фустани
Декорација:
Никој
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
S,M,L,XL
боја:
бела,каки,вино црвено
фустан должина:
Глуждот Должина
Стилот 1:
жените летен фустан
Стил 2:
бохемски плажа облечи
Стилот 3:
неформални се облекуваат
Секси Фустани:
макси dreses

Најдобри предлози во категоријата