.

.

Лето облечи 2017 Женска Секси Молив фустани Фенер ракав Midi Секојдневен Партија Клуб Вечер фустан chiffon

Лето облечи 2017 Женска Секси Молив фустани Фенер ракав Midi Секојдневен Партија Клуб Вечер фустан chiffon

DEN 1055.52
DEN 802.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големината систем на различни брендови е различен. Ве молиме погледнете го подолу детали големина информации пред цел. Ви благодариме! Прирачник за мерење може да постои 1-3cm разлика. Ние произведуваме предмети врз основа на западен просек жените стандардна големина ( Висина : 165cm/ 5'5").
Материјал : 70% Акрил ( +20% Spandex +10% Памук)
Информации За Производот T1157,T1280,T1281,T11283,T1335,T1491 Бренд Vf Emage Материјал
синтетички материјал :
Светло Сина : 75%Памук+20%Најлон+5%Spandex
Пурпурна и Црвено : 95% Полиестер +5%Spandex&Висок квалитет чипка
Друга верзија : 95% Полиестер +5%Spandex
Бела/Зелена/Светло Сина боја/Бела Сина, Зелена верзија има целосна обвивка.
Сино/Црна/Црвена/Црна Белата Точка горниот дел има надеж. Боја
Бело/Црно/Сино/Црвена/Зелена/Црно Белата Точка/Светло Сина Боја/Бела Сина, Зелена Облека За Нега На Машина Перат Забелешка
Белата/Чипка/Жолта верзија има целосна обвивка. Друга боја verson има надеж во пред бистата дел.
Измијте со ладна вода само.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Сафари Стил
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Волна
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
L850
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Бренд Име:
xiangyihui
Пол:
Жените
Име:
Kasbing
Стил:
Краток

Најдобри предлози во категоријата