.

.

Жените Bodycon Секси Клуб Midi Фустан Зима, Есен Обвивка О-вратот Долг Ракав Партија Тесни Врати Патент Фустани Облечи M0005

Жените Bodycon Секси Клуб Midi Фустан Зима, Есен Обвивка О-вратот Долг Ракав Партија Тесни Врати Патент Фустани Облечи M0005

DEN 527.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
M0005
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Декорација:
Патентите
Пол:
Жените
accessary:
Патент
боја:
Црна,Сина,Каки,Вино Црвено,Војска Зелена
Големина:
S,M,L,XL
Должина:
Midi
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри предлози во категоријата