.

.

NYFS 2018 Нов Стил Летен Фустан без ракави Памук, Лен Дами О-вратот миење сликарство жените Долг Фустан Vestidos Облека Elbise

NYFS 2018 Нов Стил Летен Фустан без ракави Памук, Лен Дами О-вратот миење сликарство жените Долг Фустан Vestidos Облека Elbise

DEN 527.52
DEN 475.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Answer : ___________________________ Note : Фустан е лабава стил ,мода и удобно.добредојдовте dropshipping,тоа е секогаш instock.нема да се закачите на било какви информации во пратката.
Големина : M,L,XL,XXL ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да го купи објектот, тоа е Кинески големина, ви благодариме. 1cm=0.3937 инч, 1 инч=2.54 см
M Должина : 90-107cm Рамо : 38cm Биста : 94cm
L Должина : 91-108cm Рамо : 39cm Биста : 98cm
XL Должина : 92-109cm Рамо : 40cm Биста : 102cm
XXL Должина : 93-110cm Рамо : 41 см Биста : 106cm
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Поради локацијата и на сцена се различни,Снимање ефект е малку различни,Па боја на вистинскиот производ е мала разликата и слики , на сите облеки е трговија на Големо цена,ние ќе се брза испорака.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
NYFS
Стил:
Гроздобер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
G4
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри предлози во категоријата