.

.

Нов фустан Девојка се облекуваат секси Жешка Жени Фустан Дигитален принт Симпатична животно цртан филм диносаурус Лето без Ракави Плажа ОБЛЕЧИ vestidos

Нов фустан Девојка се облекуваат секси Жешка Жени Фустан Дигитален принт Симпатична животно цртан филм диносаурус Лето без Ракави

DEN 431.52
DEN 410.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


(3) ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања/проблем, во секое време, ние ќе ви одговори секоја ваша порака во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници).Прашај за повеќе,Нека се направи нешто подобро!
Часови :
Од понеделник до сабота од 08 : 30 - 18 : 00
Ако нарачате повеќе од 50 компјутери производи,ве молиме да се поврзете со нас. Ви благодариме. Оваа happns повремено. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО. Ве молиме проверете дали адресата од Aliexpress ќе даден е точно. Објектот ќе биде објавено преку Кина Пост воздух mail со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ.
(4) Во случај да не примите нашиот одговор во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници), сосема е веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail. Ве молиме контактирајте со нас преку порака повторно, ви благодарам!
1. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување.Компанијата кредит, да ги задржи на договор, за да се обезбеди квалитетот на производот;
4. Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни остави Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди Детали Продавачот Оцени, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
(2) Ако имате било какви прашања или проблем, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПРВО ОД ПОРАКАТА пред да замине на повратни информации, и ние се гарантира дека вашиот проблем ќе биде решен на ваше задоволство! За повеќето случаи, проблеми се предизвикани од недоразбирањата кои може да се расчисти преку комуникација со искрено срце.Оперативните карактеристики на компанијата за повеќе видови и принципот на мал профит, ја освои довербата на домашни корисници;
3.Имајте пријатен ден!~.6 XXXL 87 80 85 22.5 22 XL 79 72 78 22.Компанијата со голем број на трговците и производителите да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи;
5.Ние ќе им даде најдобра цена за вас.
Азија
Големина Биста
(cm) Половината
(cm) Должина
(cm) рамо
(cm) S 67 60 67. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) :
(1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД;
(2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија;
(3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји;
(4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира;
3.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес. Купување на Aliexpress е меѓусебно се обврзувачки договор.5 М 71 64 71 22 L 75 68 74. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања.Компанијата специјализира во облека продажба, со многу години на индустријата искуство;
2. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот.2 "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm"
За Повратни информации, Случај и Детали Продавачот Оцени :
(1) Како што се водење бизнис, било која од вашите отвори Случај/Спорот/Тврдење, Неутрални/Негативни Повратни информации, Ниска Ѕвезда Детали Продавачот Рејтингот ќе се пресметува како BBE(Лош Купување Искуство) и destory нашата сметка.9 XXXXL 91 84 88.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
Qickitout
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
работа
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Skd-1139
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Од тебе
Дебелина:
Midweight
Стил:
Активни

Најдобри предлози во категоријата