.

.

2018 новодојдени Етничка Плус Големина Цветови, Везови Мини Еден-парче Облека За Жени, Девојки Гроздобер Boho Блуза Vestido

2018 новодојдени Етничка Плус Големина Цветови, Везови Мини Еден-парче Облека За Жени, Девојки Гроздобер Boho Блуза Vestido

DEN 623.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3957073628902657 Продажба-стоки US $ 19.24
/парче US $ 10.48
/парче US $ 10.99
/парче US $ 10.98
/парче US $ 16.99
/парче US $ 10.98
/парче US $ 13.65
/парче US $ 12.99
/парче US $ 12.99
/парче US $ 12.99
/парче US $ 12.49
/парче US $ 11.65
/парче US $ 22.99
/парче US $ 13.49
/парче US $ 12.49
/парче US $ 12.49
/парче US $ 13.99
/парче US $ 20.99
/парче Опис :
Проверете ставка детали
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Објектот Боја : Бела Зелена Сина Беж
Објектот Материјал : Памук
Објектот Големина : Една Големина
Објектот Пакет : 1 X Блуза
1inch=2.54 см
Должина : 77cm(30.3") Биста : 118cm(46.5")
Ракавот : 36cm(14.2") Рамо : 36cm-41cm(14.2"-16.1")
Бесплатни големина значи облеката имаат само една големина. Можете да ги според вашиот биста големина за да се
изберете.Ако вашиот биста големина во палета на производи на податоци, тогаш тоа значи дека облеката е погодна за
вие. На пример, еден облека е биста големина е 96 CM(37.8"), ако вашиот биста големината не е поголем од
96 CM(37.8"), а не да се мали отколку 96 CM(37.8"),Тогаш оваа облека е се вклопуваат за вас да се носат
Како резултат на мерење на различен начин, 1-4cm грешка припаѓа на нормалниот опсег.
Пратката 1.Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 1-3 дена по приемот расчисти исплата . 2.Ве молиме проверете ја вашата детална адреса и контакт број внимателно пред да ја поднесете вашата цел.
3.Ние обично нудат кина пост воздух mail,epacket
4.Било увозни давачки додадете пријави се на купувачи одговорност ,Да се обезбеди вашите минимален данок ,ние може да се изјасни како "подарок / примерок" со ниска вредност. 5.Објектот превозот следење на број ќе биде информиран за вас. Ве молиме да контактирате со локалните пост по вашата добиете на следење на број. Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, epacket и за 7-35 работни дена можете да ги примите објект. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не го примите објект за повеќе од 50 дена.
Политика на враќање Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе го добие вашиот пакет.
Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина на Една големина ставка не е одговара за сите.
Повратни информации
Ние сме толку горди на примање многу повеќе postive повратните информации од нашите клиенти. Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Ние гарантираме вашето 100% задоволство.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager порака или E-mail порака, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. Ние и ветуваме дека ние секогаш ги реши сите проблеми за вас. Вашиот Satisfication е нашата цел. Ви благодариме!

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Бренд Име:
Cheshanf
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
НЕ
Sleeve Должина(cm):
Половина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Мини
Сезоната:
Лето
Боја Стил:
Природна Боја
Шаблон Тип:
Цвеќиња
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри предлози во категоријата