.

.

YGYEEG Нови Жените Печатени Цвет Фустан без Ракави Коленото Должина Едно Парче Облека на Повик Тенок Bodycon Кореја Колеџ Гроздобер Облека

YGYEEG Нови Жените Печатени Цвет Фустан без Ракави Коленото Должина Едно Парче Облека на Повик Тенок Bodycon Кореја Колеџ Гроздобер

DEN 337.92
DEN 321.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купувачи се покаже
Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите. 3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL /UPS-от за слободни превозот. 4)3-20 денови можат да добијат парцели ве Молиме чувајте го телефонот непречен Имате било какви прашања не двоумете се да контактирате со нас за Ние да се потрудиме да се реши ви Благодариме за вашата поддршка Среќен шопинг
Големина
Биста
Половината
Рамо
Должина
S
82cm/32.2"
68cm/26.7"
31cm/12.2"
81cm/31.8"
М
86cm/33.8"
72cm/28.3"
32cm/12.5"
81cm/31"8"
L
90cm/35.4"
76cm/29.9"
33cm/12.9"
82cm/32.2"
XL
94cm/37.0"
80см/31.4"
34cm/13.3"
82cm/32.2"
1.Поради осветлување и прикажување причини, малку боја разликата е нормално ,ве молам прости
2.Поради различни мерни методи, таму ќе биде 1-3 см грешка е нормален феномен .
3. Нашата големина е Азија големина нормално помали од НАС големина,
4.Pls ја искористам за момент да се провери големината на табелата,ако не сте сигурни за големината детали,
5.1 cm = 0.39 инчи 1inch=2.54 см
6.Единица : cm
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоките веднаш штом
можно.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 бизнис
дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува
метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или
парите назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со
објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испрати
вашиот е-маил и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на
соодветните веб-сајт.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Патентите
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Бренд Име:
YGYEEG
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
S391
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија

Најдобри предлози во категоријата