.

.

Европската Црна Чиста Мрежа Се Облекуваат Секси Ноќен Клуб Фустан 2017 Долг Ракав Вечер Се Види Преку Секси Партија Жените Се Облекуваат Егзотични Фустани

Европската Црна Чиста Мрежа Се Облекуваат Секси Ноќен Клуб Фустан 2017 Долг Ракав Вечер Се Види Преку Секси Партија Жените Се

DEN 588.48
DEN 482.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Европската Црна Чиста Мрежа Се Облекуваат Секси Ноќен Клуб Фустан 2016 Долг Ракав Вечер Се Види Преку Секси Партија Жените Се Облекуваат Егзотични Фустани 1. 100% Сосема Нов
2. Бои за избор : Црн Фустан
3. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Големина : Само Една Големина. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен , грешка во рок од 3 cm е нормално )
Бесплатни Големина Биста : 76-86(cm) Половината : 60-70(cm) Рамо : 36(cm) Должина на : 134(cm)
1 x Жените се Облекуваат/Mesh се Облекуваат/Чиста Комбинација Фустан
(Овој објект без мало пакет)
Стави вашите убаво фото кога ќе ја напуштат повратни информации,и да се сподели со вашите Facebook,VK,Instrogram..
Тогаш ќе се добие најниска цена за вашата следна цел, со бесплатен дар!!!! Можеби ѓердан,
или едно парче памук вест,или една кутија на лажни трепки,или големо изненадување!!!!!!!!!!
Покаже youself сега!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме да договор со нас.
* Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
* Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако имате било какви прашања,можете да ги оставите пораките во вашата нарачка директно,во рок од 24 часа ние ќе ви одговори.

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
jyconline
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Mesh
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Силуета:
Обвивка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Vestido де феста:
Егзотични Фустани,Егзотични Облека,Sleepwear
лето облечи:
bodycon завој фустан
vestidos:
Види Преку Мрежа Комбинација Фустан
боја:
Црн фустан
жените се облекуваат:
Секси Клуб Облека,Секси Вечер Фустан
bodycon фустан:
Завој Комбинација Фустан
Партија Клуб Фустан:
Жените Се Облекуваат,Европски Стил
Секси Облека Клуб Црн Фустан:
Секси Чиста Мрежа Фустан
Нови Пристигнувања Во Текот На 2016 Година Жените Фустани:
bodycon midi фустан
mesh фустан:
Женска Секси Фустани Партија Ноќен Клуб Фустани

Најдобри предлози во категоријата