.

.

Висок Квалитет 2018 Пролет И Лето Европски И Американски Моден Едноставна Црна И Бела Plaid Супер Полите Ракави Макси Фустан

Висок Квалитет 2018 Пролет И Лето Европски И Американски Моден Едноставна Црна И Бела Plaid Супер Полите Ракави Макси Фустан

DEN 2831.52
DEN 2322.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 : Ние сме професионални Европски дизајнери, Висок квалитет на производите, Разумна цена и Добра услуга е нашата намера да се продавница.
2 : Поддршка за промет на Големо и Мало и Пад на Превозот (Пад на Превозот Значи : само треба да ни обезбеди со детални информации за вашите клиенти, ние може да ви даде стоки за вашите клиенти директно и не ги споделите со вашите клиенти знаат што нашата продавница)
3 : Почитувани пријатели, ве молиме да проверите на нашата големина, и потоа цел ред, ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние искрено се надеваме дека ќе може да се купи облека кои се вклопуваат совршено. Ви посакувам среќен шопинг!
4 : Квалитет на производите, добра услуга! Засекогаш и засекогаш!

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Cascading Кавга
Материјал:
Lanon,Полиестер,Памук
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
BONJEAN
Силуета:
Pleated
Стил:
Повик
Стил:
Краток

Најдобри предлози во категоријата