.

.

Есен, Зима Жените Топло Гроздобер Памук Т Shrit Фустани Жените Долг Ракав Turtleneck Породилно Лабава Облека Се Облекуваат 2017 39

Есен, Зима Жените Топло Гроздобер Памук Т Shrit Фустани Жените Долг Ракав Turtleneck Породилно Лабава Облека Се Облекуваат 2017

DEN 1104.00
DEN 883.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


M675
Табела големина 1-3 CM грешка Кина големина Биста рамо должина cm инчен cm инчен cm инчен М 96 37.80 37 14.57 81 31.89 L 100 39.37 38 14.96 82 32.28 XL 104 40.94 39 15.35 83 32.68 2 XL 108 42.52 40 15.75 84 33.07
Услови за користење на услугите Бои и големина неусогласеност сите големина за 1-3cm грешка Diferences во боја, многу се предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот , осветлување , припадност и сл, Сепак , ако се Утврди дека примен е во ред бои, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно . Спорот не ми се допаѓа мојата облека / себе изберете големина / Облека тенки сите не припаѓаат на проблеми со Квалитетот ве молиме не ми даде спор Купувачи се одговорни за царинските давачки кога ќе направи еден нарачате , ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи такси превозот , ние стоки сите може да помине Царината , превозот цената не вклучува било Тарифи . и купувачи се одговорни за царинските давачки кога предмети пристигне во вашата земја , царината ќе побара од вас плати Соодветните Тарифи . ако не ја прифатите , ве молиме да ги купите предмети од мојата продавница , ви благодариме ! За превозот плаќање успешна помине 4 дена подоцна превозот надвор
Се враќа
ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобри услуги кои ние може да се
ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена на приемот на предмети за било која причина , меѓутоа , купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба , ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија , купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата , купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба , купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации : Вашето мислење е многу важна за нас . ако ви се допаѓа мојот стоки , ве молиме да ја напуштат повратни информации , дај ми 5 ѕвезди , , ако не сте задоволни со објекти и услуги , ве молиме контактирајте ме , ве молиме да не остави негативни повратни информации , ќе имате било какви проблеми , ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Гроздобер
Сезоната:
Есен
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Armiciya
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
Turtleneck
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
M L XL 2XL
облека се облекуваат:
породилно облекува
долг ракав маица, фустан :
есен облечи
гроздобер облека :
зимски фустани жените 2017
Црвено Црна, Сива:
зимски облечи

Најдобри предлози во категоријата