.

.

20 парчиња drawstring не ткаени торби божиќ подарок перница голем шопинг кеси обичај кеси

20 парчиња drawstring не ткаени торби божиќ подарок перница голем шопинг кеси обичај кеси

DEN 863.52
DEN 578.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Прилагодување A. Една Боја Логото печатење, MOQ : 200pcs,printinting задолжен : US$20 Слободни печатење ако количеството достигне 500 парчиња Б. Muti-печатење во боја,големина,материјал,боја custiomization подобар контакт со мене. C. Прилагодување процес : (1)ги Информира кој вид на прилагодување за да се добие MOQ и цитат (2)Испрати desi gn од ПИ,CDR..,ќе се добие desi gn да се потврди пред производство 2.Испорака Празни торби : 2-3 дневна Customiztaion : 3-7days по потврди дизајн.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение ви Благодариме

Кон својствата

Тип На Објект:
Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Бренд Име:
JCPAL
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
string
Материјал Состав:
Ткаенина не ткаени торба
Рака Пад:
10cm
Број На Модел На:
Yaojia-01
кориснички:
Yes
Големина:
all size

Најдобри предлози во категоријата