.

.

Винил Професионална Позадина Компјутер Печатени земјата на Чудата Бајка Гроздобер Замокот Деца Позадини за Фото Студио ZH-41

Винил Професионална Позадина Компјутер Печатени земјата на Чудата Бајка Гроздобер Замокот Деца Позадини за Фото Студио ZH-41

DEN 604.80
DEN 447.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Сликовно платно(винил крпа)
Материјал Тежина : 120 GSM.
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,лесна, компјутерот печатен за реализам.
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.
Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)
Ако ви се допаѓа сликата,напишете го бројот.остави порака до мене.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
ПРИМЕР :
3 X6 M
3 X3 M 2.4 X2.4 M
2.4 X3.6 M
1.5 X2.2 M
Внимание
Нема џеб на нејзиниот врв .
За 5x7 позадина, тоа е една солидна парче. За други големини, тоа е поврзувани заедно, но donot влијае на фото снимањето.
Објектот боја може да има разлика од сликата прикажана, се должи да се следи или снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Објектот испратите укината, ќе има брчки лесно да се носат .
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,
било кој од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас .
Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Олово време се 2-3 работни дена, pls бидете трпеливи за да добиете тоа.
ве молам оставете ме 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.
Јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
Ви благодарам многу!

Кон својствата

Големина (мм):
150x100cm, 220x150cm, 300x180cm, 300x300cm, 360x240cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
comophoto
Стил:
Деца
Број На Модел На:
ZH-41
Материјал:
vinly
децата позадина:
Свадба Позадина
Големина (мм):
1500

Најдобри предлози во категоријата