.

.

IRONX Вечера Лажици Супа Кафе Десерт 18/8 нерѓосувачки Лажица Чај Лажици Креативни Справи со рамен лажици Посебни Плоштадот Дизајн 3PCS

IRONX Вечера Лажици Супа Кафе Десерт 18/8 нерѓосувачки Лажица Чај Лажици Креативни Справи со рамен лажици Посебни Плоштадот

DEN 336.00
DEN 302.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Плоштадот дизајн Полесно да се одржи супа или други течни Добра handfeel Малку криви се справи прави да се чувствувате поудобно Изгледа premuim со огледало полски и изгледа сјајна. Совршен натпревар со прибор за на маса Лесно да се чисти машина за миење Садови-безбедно, без груби детергенти

Кон својствата

боја:
мал сет, средни сет, голем сет
Flatware Тип:
Лажици
Број На Модел На:
XLS
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ironx

Најдобри предлози во категоријата