.

.

Нерѓосувачки Челик Виножито стапчиња за јадење Јапонски, Кинески и корејски Садови Шарени Анти-scald Обновливи стапчиња за јадење

Нерѓосувачки Челик Виножито стапчиња за јадење Јапонски, Кинески и корејски Садови Шарени Анти-scald Обновливи стапчиња за јадење

DEN 115.68
DEN 82.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Описи :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Примена : тестенини, суши и така натаму
Применливи сцени : за свадби, дојде на средби, партии и така натаму
Производ големина : околу 23*7mm /0.91*0.28 во (L*W)
Пакување листа : 1 пар од нерѓосувачки челик стапчиња за јадење
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.
Ние само брод потврдените адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго).
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.
3. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Бренд Име:
AIHOME
Количина:
Еден Пар
Број На Модел На:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Flatware Тип:
Стапчиња за јадење

Најдобри предлози во категоријата