.

.

Behogar 10 Пара Природни Бамбус Јапонски Стапчиња За Јадење Мазна Површина Не Се Лизга Суши Стапови Исецка Стапови, Кујнски Садови, Алатки

Behogar 10 Пара Природни Бамбус Јапонски Стапчиња За Јадење Мазна Површина Не Се Лизга Суши Стапови Исецка Стапови, Кујнски

DEN 195.36
DEN 133.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Повеќе Производи :
Behogar 10 Пара Природни Бамбус Јапонски Стапчиња За Јадење Мазна Површина Не Се Лизга Суши Стапови Исецка Стапови, Кујнски Садови, Алатки
Детали :
Може да ви биде во можност да уживаат во храната опуштено секој ден со таписерии и практични прибор , како што е овој класичен стапчиња за јадење
Природни бамбус материјал со убава цреша шема и елегантен боја , промовирање на естетското чувство, така што тие се повеќе од стапчиња за јадење како големи уметнички дела
Не се лизга дизајн, топлинска изолација и анти-scald, што ќе се земе храна повеќе стабилен, лесен за употреба
Многу пати на burnishing создава неверојатно мазни површината без било splinter , толку сигурен за двете деца и возрасни
Сет вклучува 10 пара во 5 различни бои , 2 пара по боја, така добар избор за подарок за свеченото отворање, свадба, деловни подароци, рекламни промоции, прослави годишнината, трговски саеми, надоместоци на вработените
Спецификација :
Материјал : бамбус
Должина : околу. 24 см/9.45 инчен
Пакет :
10 Пар x стапчиња за јадење
Плаќање >>
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Пратката >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Гаранција >>
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Враќање & Наплата >>
1. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот.
2. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро.

Кон својствата

Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
Бренд Име:
Behogar
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
за јапонски обновливи стапчиња за јадење Hashi Суши стапови palillos chinos
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
бамбус
Количина:
Десет парови

Најдобри предлози во категоријата