.

.

Мини 0.01 mm Дигитални Дебелина Мерач Метар 0-10мм Голем LCD Електронски Dial Индикатор Сунѓерот Дебелина Мерка Алатка Со Кутија

Мини 0.01 mm Дигитални Дебелина Мерач Метар 0-10мм Голем LCD Електронски Dial Индикатор Сунѓерот Дебелина Мерка Алатка Со Кутија

DEN 959.52
DEN 873.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мини 0.01 mm Дигитални Дебелина Мерач Метар 10мм Преносни Електронски Dial Индикатор Дебелина Мерка Алатка dial guage Тестер
Карактеристики : Голем LCD за лесна за читање , дигитални висина 9.4 mm Лесни (за 100g) и преносни Роман дизајн, Голем екран прозорец, клиент' s Логото може да биде означен на неа. За мерење на дебелина на хартија ,кожа, накит и метален лист и др. Функции / прирачник ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ или автоматско исклучување, поставување на нула во било која позиција , Метрички /Инчен систем конверзија во било која позиција Еден 1.55 V SR44 батеријата може да трае околу 12 месеци (батеријата не вклучително и за воздух пратката) Опсег : 0-10мм/0.5" Резолуција : 0.01 mm/0.0005" Должина : 8.5 cm Ширина : 5.2 cm Без нарушување во екстра-брзина за опција , супериорни перформанси ,без негативни нула , не halting феномени Пакет Листата : Дигитални Дебелина Guage*1 Англиски Јазик Прирачник За Корисникот*1 Мало Кутија*1
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Кон својствата

Со Светлото Или Не:
No
Бренд Име:
easyover
Број На Модел На:
Мини

Најдобри предлози во категоријата