.

.

Еластична Crossfit Отпор Фитнес Гума Поставена На Располагање Латекс Салата Сила За Обука Гума Циклуси Бендови Фитнес CrossFit Equipme

Еластична Crossfit Отпор Фитнес Гума Поставена На Располагање Латекс Салата Сила За Обука Гума Циклуси Бендови Фитнес CrossFit

DEN 147.84
DEN 112.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ ^-^ ^-^
Еластична Crossfit Отпор Фитнес Гума Латекс Јамка Бенд Салата Сила За Обука Гума Фитнес Тренингот Обука Powerlift Фитнес
Crossfit Отпор Јамка Латекс Бенд Тело Фитнес Тренинг Powerlifting Се Повлече До Фитнес
Се повлече До Отпор Бенд Сила Тешки Обука Фитнес САЛАТА Алатки Премиум Латекс
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Описи :
1. Assisted се Повлече-Up Отпор Бендови за Cross Fit и Моќ-Укинување (Изберете Еден Бенд или Целокупната)
2. Вежба Бендови за Асистирана се Повлече Прозорци, Брадата и Прозорци, Мускулите и Прозорци, Прстен Сосови, Моќ Кревање, Дом Салата или физикална Терапија на Раката и Ногата Exercisers.
3. Отпор бендови ви овозможува да се вклопи, телесната тежина, се здобијат со мускулите, добие посилен и да се постигне вашите фитнес цели.
Карактеристики :
1. Одлична алатка за Флексибилност и Сила за Обука
2. Едноставна, Брза и Ефикасна Тренингот
3. Cross Fit / или било Крстот Програма за Обука
4. Мултифункционален : за длабоко клеча, атлетика, слободни тежина, физичка обука и други вежби
5. Лесен и пренослив, одговара за бизнис патници или на некој во движење
Јамка Бенд Отпор Ниво : Светло (5-8 lbs)
Должина : 206 см-270cm/81"-106"
Ширина : 6.4 милиметри
Дебели : 4.5 мм
Пакет содржина : 1 * Отпор Бендови

Кон својствата

Број На Модел На:
Фитнес
Примена:
Гума String Градите Инвеститорот
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Унисекс
Бренд Име:
Hewolf

Најдобри предлози во категоријата