.

.

Топла Продаде 1 КОМПЈУТЕР Салата Кревање Обука Дигање Ракавици Бар Зафат Barbell Ремени Обвива Зглоб Поддршка Рака Заштита

Топла Продаде 1 КОМПЈУТЕР Салата Кревање Обука Дигање Ракавици Бар Зафат Barbell Ремени Обвива Зглоб Поддршка Рака Заштита

DEN 133.44
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот :
100% сосема нов и висок квалитет
Полиестер влакна појас овозможува попријатно чувство на допир, заштита на вашата страна кожа
Висока јачина и против пролизгување врвката за на појас, погоден за употреба кога ќе се направи фитнес тежина обука, заштита на вашиот зглоб
Прилагодливи магија лента дизајн може да биде поудобно и корисни, постабилна и издржливи
Предмет Тип : Врвката За На Појас
Материјал : Полиестер Влакна+Гума
Функција : Заштита, Зголемете
Погоден Повод : Салата
Појас Должина : 48.5 cm
Појас Ширина : 8cm
Боја : Црна+Црвена
Пакет Се Вклучени :
1* Рачниот Зглоб Појаси

Кон својствата

Тип:
Дигање Ракавица
Бренд Име:
Меша и опрема
Број На Модел На:
HW0816

Најдобри предлози во категоријата