.

.

taekwondo заштитници целосен сет на 8 компјутери дете возрасни Шлем Градите главата заштитник Armguards месо тело заштитник Crotch рака, нога guard

taekwondo заштитници целосен сет на 8 компјутери дете возрасни Шлем Градите главата заштитник Armguards месо тело заштитник

DEN 4655.52
DEN 4376.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Имаме Машки стил и Женски стил.
Ако ви треба Женски стил ,ве молиме оставете ми порака.

Кон својствата

боја:
S Blue 110 да 135cm, М Сина 135 до 155cm, L Сина 155 да 170cm, XL Сина 170 да 190cm, S Црвено 110 да 135cm, М Црвено 135 до 155cm, L Црвено 155 да 170cm, XL Црвено 170 да 190cm
Големина:
L
Одделот За Името:
Мажи
Taekwondo Степен На Класификација:
црн појас
Тип:
Целосен сет заштитник
Пакет:
8 компјутери

Најдобри предлози во категоријата