.

.

Жените Златни Метални Парички Половината Синџир Стомак Танц, Хип Шамија Појас Шамија Здолниште

Жените Златни Метални Парички Половината Синџир Стомак Танц, Хип Шамија Појас Шамија Здолниште

DEN 301.92
DEN 232.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Жените Златни Метални Парички Половината Синџир Стомак Танц, Хип Шамија Појас Шамија Здолниште
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Chiffion + Алуминиумски Монети + Sequin
Боја : Црна, Жолта, Зелена, Виолетова,Роза, Длабоко Сина, Светло Сина, Црвена
Стил : Танц Hipskirt, Со 58 Монети Наменети , Тоа е Многу Убаво Кога Танцување .
Големина : Една Големина
Вкупна Должина : 160cm/62.99" Висат Монета Должина : 80см/ 31.5" Ширина : 23cm /9.06" ( Со 58 ПАРЧИЊА Монети)
Нето Тежина : 165 г (Приближно)
1 инч =2.54 см
Answer : ___________________________ Note : Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Објектот Вклучува :
1 X Жените Стомак Танц Hipskirt Појас

Кон својствата

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
Корселе Здолниште
Бренд Име:
COCKCON

Најдобри предлози во категоријата