.

.

2018 Девојка Деца Деца Стомак Танц Носии 2 парчиња 5Pcs 5Colors Sequin Предиво Стомак Танц Облека Bollywood Индискиот Flamenco Фустани

2018 Девојка Деца Деца Стомак Танц Носии 2 парчиња 5Pcs 5Colors Sequin Предиво Стомак Танц Облека Bollywood Индискиот Flamenco

DEN 768.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Танчери
Светот Единица : cm(1cm=0.393 инчи) XS S M L Погодни Висина 90-129 130-139 140-149 150-170 Здолниште Должина 60 70 80 90
【Стил】Девојки Стомак Танц Носии 【Вклучува 2 парчиња】Врвот+Здолниште;【Вклучуваат 5 Pcs】Превез&Headwear+Top+Половината Синџир+Хривнија+Здолниште
【Големина】XS/S/M/L
【Материјал】Sequins+Предиво
【Миење Информации】Рака Мие

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
DW9015
Бренд Име:
Танчери Светот
Материјал:
Spandex,Полиестер
Пол:
Девојки
Стил:
Девојки Стомак Танц Носии
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
Вклучува 2 парчиња:
врвот+здолниште
Вклучуваат 5Pcs:
Превез&Headwear+Top+Половината Синџир+Нараквици+Здолниште

Најдобри предлози во категоријата