.

.

Професионални Балет Туту Дете Лебедово Езеро Костим Бела Црвена Сина Балет Фустан за Деца Палачинка Туту Девојки Dancewear

Професионални Балет Туту Дете Лебедово Езеро Костим Бела Црвена Сина Балет Фустан за Деца Палачинка Туту Девојки Dancewear

DEN 3023.52
DEN 2116.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакетот вклучува : 1 buc палачинка туту фустан
Боја : whtie,црвена,сина
Големина : S M L XL XXL
S големина укажуваат на тоа висина 110cm
М големина укажуваат на тоа висина 120cm
L големина укажуваат на тоа висина 130cm
XL големина укажуваат на тоа висина 140cm
XXL големина укажуваат на тоа 150cm висина
3 XL големина укажуваат на тоа висина 160cm
Answer : ___________________________ Note : почитувани клиенти,ако танчерка девојка е чаби,ве молиме изберете поголема големина,ви благодариме!
Сите наши производи се како што е прикажано во те слики,она што го гледате е она што ќе добиете.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот се бизнис,и да се меша цел се на располагање премногу.Ако ви треба било стилови тука,pls ни даде ID NO. со големина од порака!Благодарам многу! Задоволството на клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака Оставете го вашиот повратните информации 1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Балет
Број На Модел На:
балет 092502
Материјал:
Ацетат,Полиестер
Бренд Име:
AshleaDansi
Пол:
Девојки
боја:
Црвена,Бела,Сина

Најдобри предлози во категоријата