.

.

Возрасни Професионално Балет Танц Бела Лебедово Езеро Туту Балет Костим Тешко Organdy Послужавник Танц Облечи Балерина Се Облекуваат Dancewear

Возрасни Професионално Балет Танц Бела Лебедово Езеро Туту Балет Костим Тешко Organdy Послужавник Танц Облечи Балерина Се Облекуваат

DEN 1195.20
DEN 1112.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Почитувани купувачот,ова е еластична TUTUS , тоа можеби малку поголеми,затоа што ако е помал,можеби може да не се стави на,ви благодариме!
Кога ќе се направи ред ,тоа е подобро да го кажете ни на колковите,ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 buc возрасни професионално туту балет фустан
Материјал : Газа ,spandex
Боја : бела
Големина : S M L XL XXL
Големина
XS
S
Градите
76cm
80см
Половината
60см
64cm
Половината
78cm
85cm М 84cm 68cm 90cm L 88cm 72cm 95cm XL 92cm 76cm 100cm XXL 96cm 80см 106cm 3 XL 103cm 95cm 110cm
Note1 : 1 инч=2.54 см,1 cm =0.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Note3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.Се надевам дека ќе можат да се разберат и да уживаат во шопинг,ви благодариме!
'

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
15122501a
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет
Боја Класификација:
Бела
Големина:
S, M, L, XS, XL, XXL
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.600kg (1.32lb.)
Пакет Големина:
10cm x 20cm x 15cm (3.94in x 7.87in x 5.91in)

Најдобри предлози во категоријата