.

.

Луксузна Светкавиот Кристали Фустан Појас Bling Rhinestones Костим Го Прослават Фустан Пејач Фаза Носат Роденден Сребро Дијаманти, Фустани

Луксузна Светкавиот Кристали Фустан Појас Bling Rhinestones Костим Го Прослават Фустан Пејач Фаза Носат Роденден Сребро Дијаманти,

DEN 33552.00
DEN 30868.00
Залиха
Достапно за вашата нарачкавистински фотографии
Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина , ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара. За превозот Ние брод за излез на стоки во рамките на 7days од приемот на вашата исплата, и ќе им понуди следење на број. Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-10 дена DHL 3-7 дена Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашиот производ, pls ни остави позитивен фидбек, ако не сте задоволни, мора да контактирате со нас во рок од 5 дена откако ќе го добие тоа, затоа што сите наши производи се посебни користат за фаза шоу, ние canot прифати врати по една недела, затоа што некој може да го користат тоа веќе.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Xinjiang Танц Костим
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
вечер фустан
Бренд Име:
ZIPPIDY
Стил:
фаза мода секси bodysuit
ОДГОВАРА ЗА:
пејачка, танчерка, DJ бар шоу, ноќен клуб, фаза

Најдобри предлози во категоријата