.

.

Топла Продажба Стомак Танц Носии Млеко Свила Стомак Танц Tants,Gilrs Стомак Танц Leggings

Топла Продажба Стомак Танц Носии Млеко Свила Стомак Танц Tants,Gilrs Стомак Танц Leggings

DEN 392.64
Залиха
Достапно за вашата нарачка


М : Половината : 50cm да 100cm,Хип : 64cm да 100cm,Должина : 54cm
L : Половината : 52cm да 108cm,Хип : 66cm да 108cm,Должина : 55cm

Кон својствата

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Lycra,Бамбус Влакна,Ацетат
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DC-ADK01027
Бои:
Црна

Најдобри предлози во категоријата