.

.

2017 Нов стил латинска танц костим долги ракави spandex латинска танц облечи за жените латинска танц натпревар фустани S-4XL

2017 Нов стил латинска танц костим долги ракави spandex латинска танц облечи за жените латинска танц натпревар фустани S-4XL

DEN 1919.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За латинска/дете танц облечи : Ткаенини : spandex Големина : S-4 XL (фустан може да бидат слободни да нарачате, ве молиме контактирајте го продавачот и да се обезбеди конкретни биста,хип, половината и висина.) NO. : L054
За брендот
FEIMEI пронајдовме речиси 10 години, кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.
За материјал за кожата?
На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа.
За превозот
Бесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените цена
За Трговија На Големо
Здраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
За услугата
Ние се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Lycra,Модални,Акрилик,Полиестер,Памук,Spandex,Rayon
Број На Модел На:
L054
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Облека Стил:
Стомакот Танцување
Танц Стил:
Фаза конкуренција
Пол:
жени/девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Spandex/rayon/Памук/Полиестер

Најдобри предлози во категоријата