.

.

2018 Есен Dancewear Жените Стомак Танц Облека без Ракави Врвот и Здолниште 2 парчиња Девојки Ориентален Танц Тимови Bellydance Фустан

2018 Есен Dancewear Жените Стомак Танц Облека без Ракави Врвот и Здолниште 2 парчиња Девојки Ориентален Танц Тимови Bellydance

DEN 1320.00
DEN 1254.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ГОЛЕМИНА на Врвот должина Биста Половината Колковите Здолниште Должина M 30cm 80 - 100cm 60 - 82cm 90 - 100cm 47 / 92cm L 32cm 90 - 108cm 80 - 98cm 100 - 118 см 47 / 92cm
Совети : на облека вклучуваат врвот и панталони, НЕ вклучуваат стомакот синџир .
ако ви треба метални синџир, ве молиме да нарачате тука :

Кон својствата

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Модални
Број На Модел На:
SQ01501
боја:
Бела, црна, fuchsia
Стил:
Стомакот танц обука облека
совети:
НЕ вклучуваат стомакот синџир
Должина На Врв:
M
Објектот Вклучуваат:
Топ, Здолниште и јакна
биста:
M
Должина На Здолниште:
M
Половината:
М
Под-панталони:
Вклучени

Најдобри предлози во категоријата