.

.

5 Парчиња Живина Земјоделство Брадавица Вода за Пиење Надворешни Тема 9.5 mm Црвено Нерѓосувачки Челик Колона Пилешко Quail Земјоделски Алатки

5 Парчиња Живина Земјоделство Брадавица Вода за Пиење Надворешни Тема 9.5 mm Црвено Нерѓосувачки Челик Колона Пилешко Quail

DEN 153.12
DEN 138.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Име : Пилешко автоматско брадавица пиење фонтани Материјал : не ' Рѓосувачки челик + пластични Боја : Црвена Големина : За 40 mm (надворешен навој 9.5 mm) се Применуваат за : Кокошка, патка, quail, гулаби и други живина Пакување : 5 групи Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.
◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел.
1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Кон својствата

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
Живина земјоделство брадавица фонтани за пиење
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Пластика
Име:
Живина земјоделство брадавица фонтани за пиење
боја:
Црвена
Големина:
About 40mm(external thread 9.5 mm)
Пакување:
5 групи

Најдобри предлози во категоријата