.

.

10 Производи Зајакот пиење фонтана Tee цевка Пролет Зајакот Алатки Сина Бесплатен превозот

10 Производи Зајакот пиење фонтана Tee цевка Пролет Зајакот Алатки Сина Бесплатен превозот

DEN 225.12
DEN 214.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот
Зајакот двојно Lahuang автоматско waterers
Додатоци : a пиење поддршка на два извори, едниот начин интерфејс

Кон својствата

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Фарма На Животните Тип:
Зајакот
Број На Модел На:
Зајакот брадавица на алкохоличари
Име:
Зајакот брадавица на алкохоличари

Најдобри предлози во категоријата