.

.

5 Производи Зајакот Алатка Брадавица на алкохоличари Издолжени Зајак со автоматско waterers Зајакот опрема трговија на големо Бесплатен превозот

5 Производи Зајакот Алатка Брадавица на алкохоличари Издолжени Зајак со автоматско waterers Зајакот опрема трговија на големо

DEN 167.52
DEN 159.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Долго зајакот брадавица на алкохоличари Материјал : Високо квалитетни пластични + бакар главата Боја : Жолта Применливи цевка : 25мм Пакување : 20 поставува Пакување : џамбо торба (тежина, заштеда на пари) Големи отстапки

Кон својствата

Големина:
L
Тип:
Фарма На Животните
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Фарма На Животните Тип:
Зајакот
Број На Модел На:
Зајакот брадавица на алкохоличари
Име:
Зајакот брадавица на алкохоличари

Најдобри предлози во категоријата