.

.

Квалитетот Шарени Очила очила за сонце Очила мека торба торбичка Чисти прилагодено Микрофибер Eyewear Торба Торбичка 50pcs/многу

Квалитетот Шарени Очила очила за сонце Очила мека торба торбичка Чисти прилагодено Микрофибер Eyewear Торба Торбичка 50pcs/многу

DEN 596.64
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние прифаќаме прилагодено лого,големина ,боја и gsm на Торбичка како вашето барање,доколку е потребно,pls контактирајте со нас,ние може да се работи од цената како вашето барање.

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Rezemen
Објектот Должина:
17cm
Објектот Тежина:
6.5g
Објектот Ширина:
9cm
Број На Модел На:
P01

Најдобри предлози во категоријата