.

.

5 Бои Жените Ретро Гроздобер Огледува Леќа Мачка Очи Преголеми очила за сонце Нијанси UV400 Заштита Од UVB Сонцето-зраци

5 Бои Жените Ретро Гроздобер Огледува Леќа Мачка Очи Преголеми очила за сонце Нијанси UV400 Заштита Од UVB Сонцето-зраци

DEN 153.60
DEN 105.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на класичен личноста на ретро очила за сонце Мода рефлексивни филм леќа се Потенцира личноста на авангардата вкус Дизајниран од страна на супериорен УВ заштита, со UV400 технологија, заштита на вашите очи од UVB сонцето-зраци Лесно да се чисти и издржливи, можат да се отсечени од сончева светлина и со силна заштита од радијација Погоден за возење, отворено спорт, риболов, патуваат, декорирање и сл. Добар подарок за вашите пријатели или да си очила за сонце само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Пол : Жените Материјал : Смола+Пластика Големина : Вкупна ширина : 14.2 cm/5.59" Леќа Ширина : 6.5 см/2.56" Рамка висина : 6.1 cm/2.40" Мост : 1.6 cm/0.63" Нога должина : 13.7 cm/5.39" Боја : Црно-Сиво,Црно-Бело,Црно-Жолта,Црно-Црвено,Црно-Зелена Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x очила за сонце (без мало пакет)

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
6.5 см/2.56
Број На Модел На:
2S00112-BKY
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Стил:
Мачка Очи
Леќа Висина:
6.1 cm/2.40
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата