.

.

Преносни Очила За Сонце Тежок Случај Наочари Eyewear Заштитник Кутија, Торба Торбичка

Преносни Очила За Сонце Тежок Случај Наочари Eyewear Заштитник Кутија, Торба Торбичка

DEN 144.96
DEN 110.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Лесен за носење. Заштитете го вашиот очила/ очила за сонце од оштетување. Како стилски очила случај,тоа ќе биде многу погоден за извршување на вашите естетски. Одлична издржливост,едноставно,корисни,популарни. Добар избор за вас и вашите пријатели. Спецификација : Материјал : Метал Производ Димензии : стан.16cmx6.5cm/6.30"x2.56" Боја : Виолетова,Црна,Беж ,Зелена Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Eyeglass Случај (без мало пакет)

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси
Објектот Должина:
6.5cm
Пол:
Унисекс
Објектот Ширина:
16cm
Бренд Име:
Aoron
Објектот Тежина:
96g
Број На Модел На:
2S41006
Шаблон Тип:
Plaid

Најдобри предлози во категоријата