.

.

TRIOO Висок Квалитет на Сонце Очила За Жените со Рамни Врвот Бренд Стил Oculos Тебе Мода Движат очила за сонце Жените UV400 Lunette

TRIOO Висок Квалитет на Сонце Очила За Жените со Рамни Врвот Бренд Стил Oculos Тебе Мода Движат очила за сонце Жените UV400

DEN 639.36
DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
51 mm
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
60 mm
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Стил:
Мачка Очи
Леќи Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
TRIOO-15702
Бренд Име:
trioo
Рамка Материјал:
Пластични
Време на пазарот:
2017
Толпата:
моден домот
Повод:
Собирање,патување,возење
Функција:
uv400 очила за сонце

Најдобри предлози во категоријата