.

.

Мала Големина Читање Очила Гроздобер Круг Пролет Шарки Целосна Rim +100 +125 +150 +175

Мала Големина Читање Очила Гроздобер Круг Пролет Шарки Целосна Rim +100 +125 +150 +175

DEN 1199.52
DEN 960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Читање Очила Гроздобер Круг Пролет Шарки Сребро Целосна Rim +100 +125 +150 +175
Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метал
Боја : Црна/Gunmetal/Gold/Сребрена
Состојба : нова
Пред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата. Леќа ширина Мост Вертикална Храмот Рамка Ширина 42mm 17mm 42mm 135mm 122mm Црна Gunmetal Злато Сребро.

Кон својствата

Око Рецепт:
+25, +50, +75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400, +450, +500, +550, +600
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Рамка Материјал:
Легура
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќи Во Боја:
Јасно
Бренд Име:
BETSION
Обложување:
HC
Леќа Ширина:
4.2 cm
Леќа Висина:
4.2 cm
Број На Модел На:
85
Пол:
Унисекс

Најдобри предлози во категоријата